REKLAMA
REKLAMA

DTZ wybrał Stena Recykling do zarządzania odpadami w centrach handlowych

Autor: dlahandlu.pl 23 lipca 2012 15:21

Stena Recycling została wybrana przez DTZ do wprowadzenia, na terenie zarządzanych przez siebie obiektów komercyjnych, kompleksowego i zoptymalizowanego zarządzania odpadami. Zawarta pomiędzy firmami umowa przewiduje w pierwszej kolejności wdrożenie rozwiązań dla CH Bemowo w Warszawie, a następnie dla kolejnych wybranych obiektów w całej Polsce.

REKLAMA
Dotychczas obiekty były obsługiwane przez różnych operatorów.
Wśród zaproponowanych przez Stena Recycling rozwiązań jest zastosowanie specjalnych pojemników na paragony, które zostaną zainstalowane przy kasach. Firma wprowadzi również nowy system zbiórki odpadów w tzw. Food Cortach, ustawiając pojemniki typu multisort umożliwiające segregacje kilku strumieni odpadów: organicznych, plastiku, styropianu, komunalnych i drewnianych. Ponadto, w związku z nowymi systemami zbiórki odpadów, Stena odpowiedzialna jest za przeszkolenie personelu sprzątającego obiekty. 
Firmy zdecydowały, iż rozpoczęcie współpracy z każdym obiektem zarządzanym przez DTZ zostaje poprzedzone gruntownym audytem, co jest etapem niezbędnym do przygotowania propozycji, która uwzględnia indywidualny charakter danego budynku.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA