REKLAMA
REKLAMA

DTZ zarządcą Millenium Hall

Autor: www.dlahandlu.pl 18 sierpnia 2011 10:31

DTZ został wybrany na zarządcę Millenium Hall, centrum kulturalno-handlowego, które powstaje w Rzeszowie. DTZ będzie odpowiedzialny za przygotowanie obiektu do otwarcia, które planowane jest na 15 października bieżącego roku, jak również świadczyć będzie usługi Property Management dla całego kompleksu.

REKLAMA

O wyborze DTZ na Property Managera Millenium Hall zadecydowało duże doświadczenie tej firmy w zarządzaniu skomplikowanymi projektami - dodaje Marta Półtorak. DTZ to największy niezależny zarządca nieruchomościami w Polsce. W portfolio firmy znajdują się 22 galerie handlowe, 14 budynków biurowych oraz 8 magazynowych.

 Millenium Hall to największe centrum handlowe, które zostanie otwarte w tym roku na terenie Polski. Jest to również największy obiekt tego typu w południowo-wschodnim regionie kraju. Millenium Hall to unikalny koncept centrum handlowego, jak również wyjątkowa lokalizacja. Na terenie centrum znajdzie się ponad 56 000 mkw. powierzchni handlowej, co pozwoli na zlokalizowanie 250 sklepów.

 

Częścią Millenium Hall będzie również hotel Hilton ze 100 pokojami, a także nowoczesne centrum konferencyjne. Millenium Hall znajduje się w strategicznym miejscu w samym centrum Rzeszowa obok największych osiedli, dwóch uczelni wyższych oraz budynków biurowych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA