REKLAMA
REKLAMA

Dwóch nowych członków w zarządzie AmRestu

Autor: dlahandlu.pl 10 grudnia 2015 09:13

Do zarządu AmRest dołączyły dwie osoby: Oksana Staniszewska i Olgierd Danielewicz. Rada nadzorcza spółki podjęła w tej sprawie odpowiednie uchwały 8 grudnia br.

REKLAMA

Kariera Oksany Staniszewskiej w AmRest rozpoczęła się w 2006 roku od funkcji asystenta kierownika restauracji dla marek Pizza Hut i KFC. Później Staniszewska pełniła w organizacji role takie jak: general manager restauracji Pizza Hut, manager w dziale szkoleń, manager ds. edukacji, dyrektor ds. szkoleń i rozwoju kariery. W sierpniu 2012 roku Staniszewska objęła stanowisko dyrektora HR na Rosję, a następnie dyrektora administracyjnego i dyrektora operacyjnego rynku rosyjskiego. Obecnie Oksana Staniszewska pełni rolę dyrektora ds. zasobów ludzkich.

Olgierd Danielewicz dołączył do AmRest jako student, obejmując stanowisko asystenta kierownika restauracji KFC. Następnie pełnił funkcję kierownika restauracji KFC, trenera regionalnego (odpowiadając za szkolenia w Polsce Zachodniej zarówno w KFC, jak i w Pizza Hut), kierownika regionu KFC Południe 1 oraz kierownika dystryktu (skupiającego kilka regionów działalności marki KFC).

W 2007 roku Danielewicz wprowadził markę Burger King na polski rynek. Niedługo po tym powrócił do zarządzania marką KFC jako brand president KFC, biorąc odpowiedzialność za rozwój, kontrolę wyników finansowych i wizerunek sieci restauracji KFC, początkowo w Europie Środkowej, obecnie we wszystkich krajach działalności AmRest.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA