REKLAMA
REKLAMA

Dyrektor Biedronki: Ceny nie wzrosną, jeśli nie zmusi nas do tego podwyżka kosztów

Autor: portalspozywczy.pl 16 sierpnia 2011 09:22

- Musimy bardzo dużą wagę przykładać do negocjacji z dostawcami, aby z jednej strony zadbać o jak najlepszą cenę dla klienta, a z drugiej wziąć pod uwagę obiektywne czynniki, jakim podlega partner handlowy. Dla naszej sieci jest to szczególnie ważne z dwóch powodów. Dla klientów jesteśmy synonimem najniższej ceny i to zobowiązuje. Drugim zobowiązaniem są nasze relacje z partnerami handlowymi, często wieloletnie - ich też nie możemy zepsuć - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Tomasz Suchański, dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka.

REKLAMA
- Wszyscy doskonale wiemy, że podstawowe oczekiwania klientów są zawsze takie same, niezależnie od trendów rynkowych. Chcą jak najlepszej jakości w jak najniższej cenie. Co więcej, dzięki Biedronce wiedzą, że mogą dostać bezkompromisową jakość w bardzo niskiej cenie. Dlatego, chociaż wiemy, że na rynku mają miejsce różne zachowania, my nie możemy podnosić cen, o ile nie jest to absolutnie konieczne ze względu na obiektywny wzrost kosztów. Takiego podejścia oczekujemy też od naszych dostawców.

Czytaj więcej w artykule Dyrektor generalny Biedronki: Nie możemy zepsuć relacji z dostawcami. Jednak nie podniesiemy cen, o ile nie będzie to absolutnie konieczne


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA