PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Dyrektor Carrefoura: Stawiamy na klasteryzację biznesu

www.portalspozywczy.pl 11 września 2015 21:41

- Rynek nie jest łatwy, ma dużą dynamikę, a każdy z konkurentów idzie do przodu i szuka nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że przyszłość pokaże, że mamy rację, stawiając na klasteryzację biznesu handlowego, czyli bardziej dokładne dostosowanie naszej oferty do rynku i potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych - komentuje Francois Vincent,  dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska

Carrefour na 2015 r. zaplanował w Polsce uruchomienie dwóch nowych hipermarketów (w Wołominie i Jaworznie), od pięciu do dziesięciu supermarketów oraz 100-120 sklepów franczyzowych.  W 2016 i 2017 r. zrealizowana zostanie także inwestycja szczególnie ważna wizerunkowo dla firmy Carrefour: w centrum handlowo-rozrywkowym Posnania powstanie największy hipermarket Carrefour w Polsce. Zdaniem prezesa Carrefour Polska, choć rynek w naszym kraju jest już mocno nasycony powierzchnią handlową, to jednak wciąż pozostaje na nim miejsce na największe formaty sklepów.

Aktualność wyszczególnionych na początku roku planów - przynajmniej co do formatu convenience - potwierdza Francois Vincent, dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska. Jak tłumaczy w rozmowie z naszym portalem, Carrefour chce zakończyć bieżący rok z liczbą prawie 600 sklepów franczyzowych (Carrefour Express), co oznacza, że faktycznie otwartych zostanie ich ponad 100. 

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane