E.Leclerc chce podwoić obroty w Polsce

Autor: dlahandlu.pl 2 września 2015 19:02

E.Leclerc chce podwoić obroty w Polsce Michel-Edouard Leclerc, fot. E.Leclerc

Prezes Grupy E.Lecler Michel-Edouard Leclerc zapowiedział, że w ciągu najbliższych 5 lat E.leclerc planuje dalszą ekspansję i podwojenie swoich obrotów w Polsce. Firma stawia na rozwój organiczny, czyli budowę nowych sklepów, przejęcie mniejszych sieci a także zachęceniu przedsiębiorców do prowadzenia biznesu pod szyldem E.Leclerc.

Obecnie na rynku działa 43 hiper- i supermarkety E.Leclerc. Obroty sieci kszałtują się na poziomie 2,74 mld zł. Ich podwojenie w perspektywie 5 lat oznaczałaby dojście do 5,48 mld zł w 2020 roku.

Prezes Michel-Edouard Leclerc wyraził przekonanie, że sieć handlowa E.leclerc posiada w Polsce olbrzymi potencjał, który pozwoli na skuteczną realizację biznesu przez kolejne lata.

  • zolda 2015-09-05 21:43:22

    Cała prawda, pracowałam I NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY

  • b.prac 2015-09-04 01:44:00

    Podwojenie obrotów w jaki sposób czy tak jak w Zielonej Górze. Zgroza mniejszą obsadą, zwiększonymi godzinami pracy nie zarejestrowanej np. tz serwis obowiązkowy pracownika po godz. pracy, braku szacunku i wszędobylski strach i chamstwo kierownictwa sklepu! Tymi metodami Prezes Leclerka zamierza zwiększyć obroty-nie płacąc równocześnie należnego podatku obrotowego?. Możemy to zmienić przy urnie!.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4171

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane