E.Leclerc realizuje plan modernizacji hipermarketów

Autor: Wyborcza.biz 17 stycznia 2013 11:30

E.Leclerc zapowiada w tym roku duże zmiany na polskim rynku: gruntowny remont starszych placówek i otwarcia nowych sklepów - pisze serwis Wyborcza.biz.

Francuzi przystąpili do wielkiej modernizacji. W listopadzie E.Leclerc wprowadził nowe logo, wcześniej odświeżył swoją stronę internetową i rozpoczął nową kampanię marketingową. Najważniejsza była jednak modernizacja obiektów handlowych. Tylko w 2012 roku wydali na ten cel 100 mln zł. W tym roku E.Leclerc zapowiada kolejne zmiany. Do końca 2013 roku zostanie zmieniony wystrój wewnętrzny i zewnętrzny sklepów, by dostosować go do wizualizacji nowej marki. Sieć przewidujemy także remodelling w wybranych hipermarketach.

Plany modernizacyjne pochłonęły większość środków sieci na inwestycje, dlatego w ubiegłym roku Francuzi nie otworzyli żadnego nowego sklepu. W 2013 roku E.Leclerc planuje za to otworzenie dwóch nowych placówek - w Kaliszu i Szczecinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b pracownik 2013-01-18 12:09:31

    Oczywiście Leclerc modernizuje się a dla pracowników śmieciowe umowy!!

    Ludzie kto chce zatrudnić się w Szczecinie to niech omija szerokim łukiem leclerca w tym mieście tam bedzie dyrektorem taki debilowaty francuz a jego żona nie lepsza, za nic mają pracowników mongoły spytajcie prac z Zielonej Góry

    Zeby nie było - ostrzegałem

    b. pracownica. z zielonej g

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane