REKLAMA
REKLAMA

E.Leclerc stworzył nową stronę internetową dla 43 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2015 11:57

Sieć handlowa E.Leclerc uruchomiła nową stronę internetową (www.e-leclerc.pl.) Za jej przygotowanie odpowiada agencja marketingu internetowego They.pl

REKLAMA

Na stronie głównej zostały umieszczone kafelki: nasze sklepy, sklepy on-line, polskie produkty
w E.Leclerc, aktualności, zdrowa żywność, historia firmy, stopka z możliwością zapisania się do listy newsletterowej oraz skróty do profili na portalach społecznościowych: Facebook i YouTube.

Zmiany zaszły także w zakładce marek własnych E.Leclerc. Galeria zdjęć oraz nowe opisy pozwalają na zdobycie informacji na temat produktów Wiodącej Marki czy €.C.O.

- Udało nam się stworzyć serwis, który będzie całkowicie zintegrowany ze stronami sklepów w ponad 40 lokalizacjach. Dzięki temu, informacje prezentowane we wszystkich sklepach będą zawsze aktualne, unikalne i wizualnie spójne – komentuje Jean-Philippe Magre, Prezes Zarządu E.Leclerc Polska.

Nowa strona internetowa, to także możliwość korzystania za pośrednictwem urządzeń mobilnych z przepisów z wykorzystaniem produktów „Wiodącej Marki” dostępnych w sklepach sieci E.Leclerc. Aplikacja „E.Leclerc Wiodąca Marka” pozwala na przeglądanie przepisów oraz produktów „Wiodącej Marki”, ich wyszukiwanie, tworzenie listy zakupów, dodawanie przepisów do ulubionych.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA