REKLAMA
REKLAMA

E.Leclerc wymienia sprzęt na energooszczędny

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2012 15:35

E.Leclerc we Wrocławiu inwestuje w energooszczędne oświetlenie i lady chłodnicze. Wymienia także lady do ekspozycji ryb oraz piece do wypieku pieczywa.

REKLAMA
E.Leclerc we Wrocławiu wyposaża supermarket w nowe oświetlenie sklepu. Nowe lampy są energooszczędne, a dodatkowo emanują o połowę silniejszym światłem. Układ zaprojektowano z uwzględnieniem różnorodności działów i produktów. Kolejną ekologiczną inwestycją jest zakup specjalnych lad chłodniczych. Nowoczesna technologia pozwala na ograniczenie zużycia energii o 20%. Będzie wprowadzana do wrocławskiego supermarketu już we wrześniu br.

Dzięki nowoczesnym piecom we wrocławskim E.Leclerc polepszy jakość pieczywa oraz poszerzy ofertę wypiekanego na miejscu pieczywa. Także produkty rybne są już eksponowane na nowo zakupionych stołach, które pozwalają dłużej utrzymać ich świeżość.

Rozbudowywana jest też strefa produktów BIO, zdrowych i bezglutenowych. Asortyment jest stale powiększany o certyfikowane produkty ekologiczne, zdrową żywność oraz produkty dla osób z nietolerancją na gluten.

  • janek 2014-07-13 16:48:25

    solatube.com.pl darmowe oswietlenie :)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA