REKLAMA
REKLAMA

E-sklep Benedicite zanotował 1000-proc. wzrost liczby zamówień

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2010 11:45

Jak informowaliśmy na naszych łamach, 1 grudnia br. sieć Benedicite brała udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy, skierowanej dla klientów, którzy skorzystają z oferty sklepu internetowego. - Biorąc pod uwagę, że akcja odbywała się w środku tygodnia, zamówień w ten dzień było aż o 1000 proc. więcej - mówi Michał Machowski, administrator sklepu internetowego sieci.

REKLAMA
Jak dodaje nasz rozmówca, najwięcej osób z platformy internetowej sieci korzysta w weekendy. - W dni powszednie jest trochę mniej zamówień. Jeśli chodzi o samą sprzedaż w grudniu i listopadzie, to odczuwalny jest wzrost sprzedaży w stosunku do pozostałych miesięcy. Klienci chętnie wybierają produkty benedyktyńskie na święta. Już teraz można oszacować, że sprzedaż będzie wyższa niż w ubiegłym roku - dodaje Michał Machowski.

Tegoroczny Dzień Darmowej Dostawy był pierwszą wspólna akcja polskich sklepów internetowych oraz firm związanych z rynkiem handlu w sieci.
Pomysł Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku jest organizowana w Stanach Zjednoczonych.
  • Przemo 2010-12-15 19:24:51

    Pogratulować

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA