REKLAMA
REKLAMA

Echo chce kupować starsze centra handlowe z potencjałem do rozbudowy

Autor: Puls Biznesu 26 października 2012 10:05

Kielecka spółka Echo Investment szuka lokalizacji pod kolejne projekty handlowe w największych miastach naszego kraju, głównie w Warszawie. Konkurencja jest jednak spora, a atrakcyjnych działek brakuje. Prezes firmy Piotr Gromniak zdradził na łamach Pulsu Biznesu, że z tego powodu Echo rozważa kupowanie starszych centrów handlowych z potencjałem do modernizacji i rozbudowy.

REKLAMA
Deweloper rozbudował już Galerię Echo w Kielcach. Piotr Gromniak mówi, że powiększenie istniejącego obiektu jest mniej kosztochłonne, a przykład kieleckiej inwestycji pokazuje, że po przebudowie obiekt działa zdecydowanie lepiej.

Spółka aktualnie jest w trakcie rozbudowy centrum handlowego w Bełchatowie, a w połowie 2013 r. ruszy z modernizacją obiektu w Jeleniej Górze. W kolejce czeka też szczecińskie CH Galaxy i Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu.

Piotr Gromniak podkreśla, że spółka rozważa kupowanie istniejących centrów handlowych w celu ich modernizacji i rozbudowy, ale najpierw zajmie się swoimi inwestycjami, a tereny pod nowe centra handlowe ma już w Poznaniu, Katowicach i Koszalinie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA