REKLAMA
REKLAMA

Echo Investment: nowy program informacyjny dla najemców

Autor: dlahandlu.pl/pr 21 marca 2011 09:37

Najemcy powierzchni centrów handlowo-rozrywkowych zrealizowanych przez Echo Investment i zarządzanych przez spółkę zależną Est-On, mogą korzystać ze "strefy najemców" - internetowego narzędzia informacyjnego.

REKLAMA

Strefa najemców umożliwia prześledzenie dynamiki prowadzonego biznesu na tle swojej branży, jak również na tle całej galerii handlowej-rozrywkowej. Źródłem danych będą informacje otrzymywane od najemców konkretnego obiektu handlowego-rozrywkowego.

Każdy z najemców posługując się specjalnym hasłem będzie mógł monitorować poziom odwiedzalności danego centrum. Strefa to również miejsce, gdzie pojawią się bieżące komunikaty. To również zbiór kontaktów z poszczególnymi działami administracji, serwisu technicznego, sprzątającego i ochrony obiektu jak również dostęp do regulaminów, formularzy oraz ankiet.

Wg Wojciecha Knawy, dyrektora zarządzającego firmy Est-On: „Najemcy coraz częściej czynnie angażują się w działania centrum i uważnie przyglądają się ich wpływowi na wyniki swojej działalności. Do tej pory jednak nie mieli możliwości sprawdzenia wyników prowadzonej działalności na tle branży, w której funkcjonują czy też na tle wyników całego centrum, w tym również odwiedzalności. Strefa najemców to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku oraz kolejne narzędzie wspomagające komunikację pomiędzy zarządcą a najemcą".

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA