Echo Investment z pozwoleniem na budowę Outlet Park Szczecin

Autor: pr, dlahandlu.pl 24 maja 2011 11:38

Spółka Echo Investment uzyskała pozwolenie na budowę i rozpoczęła realizację Outlet Park Szczecin - pierwszego w regionie zachodniopomorskim centrum wyprzedażowego.

Nowy obiekt - Outlet Park Szczecin - będzie dysponował powierzchnią GLA około 24 000 mkw. Centrum zostanie zrealizowane w dwóch etapach. W ramach pierwszego etapu powstanie część „outlet", a w niej ok. 70 lokali handlowych, wielosalowe kino Helios, supermarket i sklep elektroniczny. W drugiej fazie obiekt zostanie powiększony o około 60 kolejnych sklepów.

- Proces komercjalizacji przebiega bardzo dobrze, na chwilę obecną wynajęte jest blisko 50 proc. powierzchni. Toczą się kolejne rozmowy, głównie z firmami, które zainteresowane są lokalami o dużej powierzchni  - mówi Tomasz Domoń, Leasing Manager z Działu Centrów Handlowych Echo Investment, odpowiedzialny za proces komercjalizacji projektu, która prowadzona jest przy współpracy CB Richard Ellis.

W Outlet Park swoją ofertę zaprezentuje docelowo blisko 130 najemców. Oddanie do użytku pierwszego etapu inwestycji planowane jest na początek 2012 roku.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 2841

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane