REKLAMA
REKLAMA

Edyta Olszówka ambasadorką marki Bielenda

Autor: pr 5 marca 2013 09:14

Edyta Olszówka ambasadorką marki Bielenda

Aktorka została wybrana na ambasadorkę ze względu na niebanalną urodę, wszechstronność, silny charakter i umiejętność inspirowania swoimi dążeniami.

REKLAMA

Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie tak doświadczonej i lubianej marki kosmetycznej. Wspólnie chcemy inspirować Polki do osiągania kolejnych sukcesów - a w tym tak istotne jest wzmacnianie pewności siebie i kształtowanie pozytywnego myślenia o swoim wyglądzie - podkreśla nowa ambasadorka marki Bielenda.

Kampania z udziałem Edyty Olszówki ruszyła pod koniec lutego. - To pierwsze w historii firmy działania oparte na promocji marki przez wybór jej ambasadorki. „Bielenda cieszy się zaufaniem Polek od ponad 20 lat. Historia naszej marki i ogromne doświadczenie zobowiązują do podejmowania współpracy z wyjątkowymi osobowościami. Wierzymy, że dla Edyty Olszówki i dla nas będzie to szczególny rok. Zależy nam zarówno na umocnieniu świadomości marki wśród młodych kobiet jak i docenieniu zaufania tych Polek, które wybierają nasze kosmetyki od wielu lat"- podkreśla Marek Bielenda, Prezes Zarządu Bielenda Kosmetyki Naturalne. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA