REKLAMA
REKLAMA

EKO Holding rozwija się organicznie, w tym miesiącu dołączą kolejne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2010 09:45

Grupa EKO Holding S.A. otwiera nowe sklepy. Od czerwca do października powstało sześć nowych placówek, w tym trzy markety, dwa sklepy EKO typu Express oraz jeden supermarket. Nowe obiekty są położone we Wrocławiu (2 sklepy), Nowym Sączu, Miedzyrzeczu (woj. lubuskie), Przemkowie (woj. dolnośląskie) i Dobrzycy (woj. wielkopolskie). W październiku planowane są kolejne otwarcia sklepów pod szyldem EKO: w Skwierzynie (woj. lubuskie), Nowej Rudzie (woj. dolnośląskie) i Toszku (woj. śląskie).

REKLAMA
- To pokazuje, że rozwijamy się nie tylko przez przejęcia - mam na myśli zakup sieci Inter Kram - ale także przez rozwój wewnętrzny. Wybraliśmy atrakcyjne lokalizacje, które są gwarancją sukcesu - powiedział Krzysztof Gradecki, Prezes Zarządu EKO Holding S.A.

24 marca 2010 r. Grupa EKO Holding S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jednym z celów emisyjnych był zakup nieruchomości pod nowe obiekty handlowe jak i wykup obiektów dzierżawionych.

Działalność Grupy EKO Holding S.A., koncentruje się w obszarach sprzedaży detalicznej i hurtowej. W skład Grupy wchodzi 223 sklepów EKO, tworzących jedną z największych sieci supermarketów w Polsce a także nowo pozyskane sklepy sieci Inter Kram i ponad 500 sklepów Rabat, objętych umowami franczyzowymi. Sieć EKO posiada wiodącą pozycję na rynku sprzedaży detalicznej w południowo-zachodniej Polsce. Do EKO Holding należy również Polska Grupa Drogeryjna, lider hurtowej dystrybucji artykułów drogeryjnych w kraju.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA