REKLAMA
REKLAMA

Eko Holding: w przyszłości umożliwimy klientom zamawianie towarów przez internet

Autor: portalspozywczy.pl 3 marca 2011 15:58

- Obecnie skupiamy się na rozwoju handlu w jego tradycyjnej formie i będzie to dla nas priorytetem w ciągu najbliższych lat. Jednocześnie myślimy nad nowymi projektami, np. w przyszłości chcielibyśmy umożliwić naszym klientom zamawianie towarów przez internet, tak aby mogli je odebrać w wybranych sklepach. Sądzę, że to kwestia 2-3 lat - wyjaśnia Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding.

REKLAMA
-- Chcemy oferować przez internet nie tylko żywność, ale także poszerzyć nasz dział produktów nonfood - dodał.

Krzysztof Gradecki zaznaczył, że rynek handlu internetowego w Polsce jest we wstępnej fazie rozwoju, a działalność wielu podmiotów na tym rynku nie jest nadal rentowna. - W momencie gdy rynek e-handlu będzie bardziej dojrzały, będziemy na nim aktywnym graczem. W tej chwili byłoby to nieopłacalne - dodał prezes.

Spółka Eko Holding zakłada, że do końca 2011 roku pod szyldem EKO działać będzie minimum 300 sklepów. Sieć drogerii Jasmin powinna powiększyć się w tym roku o kolejnych kilkadziesiąt sklepów (obecnie funkcjonuje 106 placówek Jasmin). W przypadku franczyzowej sieci Rabat-Detal, Grupa planuje otwarcie 60 placówek we franczyzie miękkiej i 15 działających we franczyzie twardej (aktualne sieć Rabat Detal liczy 620 placówek we franczyzie miękkiej i 8 we franczyzie twardej).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA