REKLAMA
REKLAMA

Elbląg: Termin realizacji parku handlowego z Biedronką przesunięty

Autor: info.elblag.pl 1 czerwca 2015 09:56

Budowa małego parku handlowego w narożniku ulic Rawskiej i Łęczyckiej, odsunie się w czasie. Realizacja obiektu, którego głównym najemcą będzie dyskont Biedronka, miała rozpocząć się wiosną. prace budowlane nie zaczną się wcześniej jak latem. Przesunięty został także termin otwarcia parku - podaje info.elblag.pl.

REKLAMA

Projekt zakłada budowę mini parku handlowego o łącznej powierzchni użytkowej 2070 m2. Obiekt przeznaczony będzie dla 5 niezależnych operatorów wielobranżowych. Wiadomo już, że głównym najemcą parku będzie firma Jeronimo Martins Polska, która otworzy w tym miejscu swój kolejny sklep sieci Biedronka. Powierzchnia sprzedaży dyskontu wynosić będzie 820 mkw. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zajmie pozostałe cztery lokale usługowe. Każdy z nich o wielkości około 300 mkw., posiadać będzie osobne wejście z zewnątrz. Na nieruchomości zaprojektowano także duży parking na 90 miejsc postojowych.

Osoba odpowiedzialna za najem powierzchni parku, nie chciała jednak ujawnić przyczyn przesunięcia terminu rozpoczęcia budowy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że powodem tego może być brak chętnych na pozostałe cztery lokale usługowe - podaje info.elblag.pl.

 

 

  • andronikos 2015-06-01 18:14:35

    Lokalizacja - totalne zadu....ie. Biedronka wycofuje się ze wszystkich inwestycji.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA