REKLAMA
REKLAMA

Electra Plus chce pośredniczyć w kontaktach najemców i marek sieciowych

Autor: dlahandlu.pl 8 grudnia 2010 15:39

Pośrednictwo w kontaktach ze znanymi markami sieciowymi - franczyzodawcami, ułatwienia w wynajmie lokalu pod własną marką i konkurs na najoryginalniejszy koncept handlowy - to główne elementy programu współpracy z gorzowskimi przedsiębiorcami, który oferuje Elektra Plus, inwestor nowej galerii Zielona Przystań w Gorzowie Wielkopolskim.

REKLAMA

Inwestor Zielonej Przystani, firma Elektra Plus, przygotowała specjalny program współpracy z gorzowskimi przedsiębiorcami: „Twój nowy port - Zielona Przystań".
Elektra Plus oferuje pośrednictwo w kontaktach ze znanymi markami, które chciałyby pojawić się w nowej galerii pod warunkiem, że znajdą lokalnego kupca, który podjąłby się prowadzenia salonu pod ich marką. Współpracą zainteresowanych jest kilkanaście sieciowych brandów. Gorzowscy kupcy mogą także liczyć na ułatwienia przy wynajmie lokalu do prowadzenia handlu, gastronomii lub usług pod własną marką.
W styczniu zostanie również ogłoszony konkurs Elektry Plus na najoryginalniejszy pomysł na własny sklep lub usługę w galerii Zielona Przystań.

Nowa Gorzowska galeria Zielona Przystań to kompleks rekreacyjno-handlowy z ok. 70 lokalami handlowymi i usługowymi, kawiarniami i restauracjami, fitnessem i spa, placami zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi oraz nowymi drogami i parkingami. Planowany termin otwarcia galerii to wiosna 2012 r.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12704

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA