REKLAMA
REKLAMA

Emperia chce zostać głównym dostawcą towarów FMCG na stacje paliw

Autor: portalspozywczy.pl 12 sierpnia 2010 13:53

Powinniśmy zostać jednym z głównych dostawców żywności na stacje benzynowe. Myślę, że docelowo możemy być jednym z najmocniejszych graczy w tym segmencie rynku - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Artur Kawa, prezes Grupy Handlowej Emperia.

REKLAMA

Jak wyglądają plany dotyczące współpracy Tradisu z operatorami sieci stacji paliw. Ostatnio został podpisany duży kontrakt na obsługę przystacyjnych sklepów PKN Orlen, co dalej?

Prowadzimy obecnie rozmowy ze wszystkimi operatorami stacji paliw w Polsce. Wyjątkiem jest koncern BP, który nie outsourcing'uje obsługi dystrybucyjnej sklepów przystacyjnych.

Trzeba jednak zaznaczyć, że rozmowy są na różnym etapie zaawansowania ze względu na to, że operatorzy stacji paliw mają podpisane z dystrybutorami wieloletnie kontrakty, których nikt nie zdecyduje się zrywać.

Czy wiąże Pan duże nadzieje z tym aspektem działalności dystrybucyjnej?

Spodziewam się, że w tym roku powinniśmy podpisać jeszcze nowe kontrakty z operatorami stacji paliw. Myślę, że docelowo możemy być jednym z najmocniejszych graczy w tym segmencie rynku. Powinniśmy zostać jednym z głównych dostawców żywności na stacje benzynowe.
Przy naszej koncepcji obsługi stacji potrafimy spełnić bardzo rygorystyczne parametry logistyczne, np. jeśli chodzi o częstotliwość dostaw. Nie jest dla nas także problemem asortyment, potrafimy dostarczać na stacje wszystkie produkty, które sklep przystacyjny chce mieć w swojej ofercie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA