REKLAMA
REKLAMA

Empik i Smyk dołączą do CH Ogrody

Autor: dlahandlu.pl 21 stycznia 2015 09:09

CH Ogrody w Elblągu uzupełnia swoją ofertę podpisując umowy z sieciową restauracją, salonem sieci Empik oraz Smyk.

REKLAMA
SMYK zajmie największą powierzchnię 582 m2, zlokalizowaną na pierwszym piętrze. Umowę najmu 435 m2 podpisał natomiast Empik, którego salon znajdzie się na parterze. Ofertę odzieżową i obuwniczą CH Ogrodów wzbogacą firmy Ray Obuwie oraz Bialcon, które zajmą kolejno 123 m2 na pierwszej kondygnacji oraz 88 m2 na parterze. Na mocy nowej umowy powstanie kiosk sieci Kolporter o powierzchni 29 m2. Na liście nowych najemców pojawi się również restauracja sieci Subway, która zajmie 39 m2 na I piętrze.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 29 sklepów. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu prac budowlanych na dwóch poziomach handlowych znajdzie się łącznie 130 sklepów i punktów usługowych. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc.
Inwestorem projektu, odpowiedzialnym również za komercjalizację, jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na wiosnę 2015 roku. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA