REKLAMA
REKLAMA

Energizer z akcją promocyjną baterii

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2015 09:54


Energizer, producent baterii rozpoczął akcją promocyjną. W ramach promocji należy kupić opakowanie baterii Energizer Alkaline Power AA oraz AAA 4 sztuki lub Max AA oraz AAA 4 sztuki, żeby zyskać dostęp do portalu z darmowymi grami mobilnymi. Kampania jest realizowana w 13 krajach.

REKLAMA

Portal z grami mobilnymi został uruchomiony z początkiem października tego roku. Pełny pakiet rozrywki dostępny jest pod adresem www.energizer100games.com. Docelowo w serwisie znajdzie się sto gier, podzielonych na różne kategorie, m.in. sportowe, przygodowe czy logiczne. Dostęp do dwudziestu z nich jest całkowicie bezpłatny. By zyskać dostęp do pozostałych, trzeba kupić jedno z opakowań baterii i wykorzystać umieszczony na nim kod promocyjny. Każdego tygodnia dodawanych będzie dziesięć kolejnych. Wszystkie gry dostępne będą w listopadzie 2015 roku.
Na portalu dostępne są również cztery gry Premium. Każdą z nich można odblokować za pomocą kodu z baterii Energizer Alkaline Power. Z kolei kod z baterii Energizer Max odblokowuje dwie ekskluzywne gry. Gry przeznaczone są na systemy Android oraz iOS
Akcji promocyjnej towarzyszyć będzie kampania komunikacyjna, głównie prowadzona w mediach internetowych oraz w prasie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA