Eurocash połączy dwa modele dystrybucyjne

Autor: Poradnik Handlowca 9 lutego 2012 09:44

Eurocash przejmując Tradis połączy dwa modele dystrybucyjne cash&carry oraz system serwisowy, dzięki temu powstanie najbardziej kompletny podmiot działający w branży hurtowej w Polsce - czytamy w "Poradniku Handlowca".

Jak mówi w rozmowie z "Poradnikiem Handlowca", Carlos Saraiva, prezes grupy Tradis, dotychczasowy Eurocash i Tradis świetnie uzupełniają się. Eurocash wyspecjalizował się w kanale Cash&Carry, a Tradis jest liderem na rynku aktywnej dystrybucji, tj. z serwisem do klientów. - Są to komplementarne sposoby obsługi klientów, które chcemy dalej równolegle rozwijać - mówi. Tradis chce być najlepszą hurtownią serwisową w Polsce.

Prezes zaznacza także, że Tradis i PSD muszą być atrakcyjnym partnerem dla Spółdzielni. Jak mówi, od początku projektu PSD systematycznie rośnie liczba Spółdzielni i sklepów, które się przyłączają. Rosną też obroty i zyski uczestników. - Było już wiele innych koncepcji konsolidacji Spółdzielni, ale żadna z nich nie odniosła takiego sukcesu, jak PSD, który udowodnił, że ta formuła się sprawdza. Zarówno ja, jak i mój zespół w Tradisie będziemy na pewno projekt ten mocno wspierać - komentuje Saraiva w rozmowie z "Poradnikiem Handlowca".

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4153

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane