REKLAMA
REKLAMA

Fałszywe alarmy bombowe w galeriach handlowych

Autor: wiadomosci24.pl 25 lipca 2011 10:10

W minionym tygodniu ewakuowani zostali klienci i pracownicy z pięciu galerii handlowych w całej Polsce. We wszystkich przypadkach powodem ewakuacji była informacja o podłożeniu materiałów wybuchowych. Policja sprawdza, czy nie stoi za tym jeden sprawca - podaje serwis wiadomosci24.pl.

REKLAMA
W środę po południu policjanci z Lubina otrzymali telefon o możliwym podłożeniu bomby na terenie Cuprum Areny. Policjanci i strażacy natychmiast rozpoczęli ewakuację centrum handlowego. Ewakuacja w Lubinie jeszcze trwała, kiedy dyrekcja Galerii Bałtyckiej w Gdańsku odebrała anonimowy telefon informujący, że na terenie ich sklepu mogą znajdować się ładunki wybuchowe.

Dwadzieścia minut po anonimowym telefonie do Galerii Bałtyckiej, podobną rozmowę z nieznaną osobą odbyła ochrona poznańskiego Starego Browaru.

Czwartkowy poranek bardzo nerwowo zaczął się w Centrum Handlowego "Ptak" w Rzgowie koło Łodzi, gdzie został wysłany faks informujący, że na terenie centrum znajduje się bomba. Niespokojnie było w Zielonej Górze. Przed godziną 9 dyrekcja Focus Mall poinformowała policję, że odebrała telefon o możliwości podłożenia bomby na terenie placówki - podają wiadomości24.pl.

 

  • XYZ 2011-07-26 10:24:32

    To kary za handel w niedzielę!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA