REKLAMA
REKLAMA

Fałszywe SMS-y o loterii paragonowej. Ministerstwo Finansów ostrzega przed oszustami

Autor: MF 18 lutego 2016 15:10

Ministerstwo Finansów ostrzega przed wiadomościami SMS, które rozsyłają podmioty wykorzystujące popularność Narodowej Loterii Paragonowej, aby wyłudzić pieniądze.

REKLAMA

Organizatorzy loterii oraz administracja podatkowa nie rozsyłają wiadomości SMS o treści:

„NARODOWY KONKURS PARAGONOWY. Dzwoniliśmy, gdyz masz SZCZESLIWY PARAGON i możesz zamienic go na ZWROT KWOTY 500ZL! TERAZ ZA DARMO odpisz: AC na 60177"

Organizator Narodowej Loterii Paragonowej w dniu losowania wysyła do zwycięzców e-maila, a następnego dnia kontaktuje się telefonicznie - poinformował resort finansów.

Narodowa Loteria Paragonowa to akcja edukacyjna resortu, która ma uświadomić Polakom, jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Ministerstwo tłumaczy, że biorąc paragon wspiera się uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi. Zgodnie z danymi MF od października do grudnia Polacy zarejestrowali prawie 46 milionów paragonów fiskalnych, z czego 1 milion pochodził z branży "fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne".

 

  • zyta 2016-03-15 11:11:25

    To jest kolejny dowód na to że Narodowa Loteria Paragonowa Ministerstwa Finansów cieszy się sporym powodzeniem a ci którzy przeczytali regulamin wiedzą w jaki sposób się powiadamia o wygranej w loterii.

  • niewolnik 2016-02-19 08:43:48

    a przy okazji oszustwa    może portal dlahandlu.pl wyjaśni dlaczego reklamuje nielegalne zakłady bukmacherskie?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA