REKLAMA
REKLAMA

Familijne Pikniki Wakacyjne w nadmorskich miejscowościach

Autor: pr 9 lipca 2015 10:13

10 lipca startuje pierwsza z cyklu imprez rodzinnych pod nazwą Familijne Pikniki Wakacyjne. O rozrywkę i wypoczynek w ośmiu popularnych nadmorskich miejscowościach zadbają marki Familijne, Hellena i Jolly baby.

REKLAMA

Trzydniowe wydarzenia odbędą się w ośmiu kurortach: we Władysławowie, w Łebie, Ustce, Ustroniu Morskim, Kołobrzegu, Niechorzu, Świnoujściu i Międzyzdrojach. Cykl festynów potrwa od 10 lipca do 30 sierpnia, a wstęp i korzystanie z atrakcji są bezpłatne.

W przestrzeni Rodzinne Orzeźwienie pod opieką marki Hellena przewidziano: układanie mega puzzli, memory game, odpoczynek na leżakach oraz piłkarzyki stołowe. W Strefie Zabaw dla Najmłodszych o animacje dla dzieci zadba marka Jolly baby. Zaplanowano w niej kolorowanie obrazków, zabawy na zjeżdżalniach, skaczących zwierzątkach i w basenie z piłeczkami.

Program Familijnych Pikników Wakacyjnych przewiduje przygotowane atrakcje dnia, takie jak: teatrzyk plażowy, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, quizy i kalambury, rodzinny slalom czy wspólne budowanie zamków na piasku. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz degustacji chrupiących wafli Familijne, orzeźwiającej Oranżady Hellena i owocowych galaretek Jolly baby.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA