REKLAMA
REKLAMA

Filtro Italiano - nowa kawa mielona marki Lavazza

Autor: pr 14 września 2016 09:18

Filtro Italiano - nowa kawa mielona marki Lavazza Fot. mat. pras.

Lavazza prezentuje Filtro Italiano, nową linię kaw mielonych, stworzonych specjalnie do tradycyjnego przygotowywania. Komponowana, podobnie jak wszystkie inne kawy Lavazza, ze starannie wyselekcjonowanych ziaren pochodzących z różnych zakątków świata, kawa Filtro Italiano doskonale łączy właściwości tradycyjnej kawy mielonej z jej autentycznym, włoskim smakiem.

REKLAMA

Kawa Filtro Italiano dostępna jest w sieciach handlowych i sklepach tradycyjnych w dwóch wariantach różniących się intensywnością smaku i aromatu:

Filtro Italiano Delicato to mielona kawa przybliżająca smaki Południowej Ameryki – ziarna brazylijskiej Arabiki stanowią bazę i nadają kawie słodyczy, podczas gdy staranny dobór ziaren Robusty daje jej łagodne, czekoladowe wykończenie. Średnio paloną, delikatną kawę Lavazza przygotowuje się w urządzeniach wykorzystujących metodę filtracyjną. Taki sposób parzenia pozwala uwolnić intensywny zapach kakaowca i cieszyć się jeszcze lepszym smakiem.

Filtro Italiano Tradizionale to mielona kawa z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki
i Robusty, o średniej intensywności smaku i aromacie kakao. Kawa ta jest ostrożnie palona, aby umożliwić jej przygotowanie w ekspresie z filtrem i móc zaakcentować jej wyjątkowy aromat.

Nowe kawy Lavazza Filtro Italiano są dostępne w opakowaniach próżniowych o pojemności 250 g
w sugerowanej cenie detalicznej 14,99 zł

  • boczek 2016-09-15 14:42:01

    Czy ta kawa wyjdzie dobra z włoskiej kawiarki, bo mam taką zwykłą z media expert. Czy ona jest raczej przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA