REKLAMA
REKLAMA

Firma U Jędrusia partnerem produktowym Borussi Dortmund

Autor: dlahandlu.pl 26 sierpnia 2016 09:47

Firma U Jędrusia, jeden z największych producentów chłodzonych dań gotowych w Polsce, została partnerem produktowym czołowej drużyny Bundesligi, Borussi Dortmund. W ramach umowy podpisanej na najbliższy sezon piłkarski, firma U Jędrusia, jako partner produktowy, będzie promować swoje produkty pod stworzoną specjalnie na rynek niemiecki marką Krupinski – Polnische Spezialitäten.

REKLAMA

Przez cały okres obowiązywania umowy firma U Jędrusia będzie mogła posługiwać się tytułem „Partner produktowy Borussi Dortmund” oraz oficjalnym logo partnera produktowego klubu w reklamach i działaniach public relations. Na mocy podpisanego kontraktu, firma U Jędrusia zyskała także prawo do prezentacji logo Krupinski – Polnische Spezialitäten na telebimach, w magazynie dla kibiców dostępnym podczas wszystkich meczów Bundesligi, na oficjalnej stronie Borussi Dortmund oraz na tablicach partnerów produktowych znajdujących się w hali stadionu i w strefie VIP.

Podczas meczów Borussi Dormund w Bundeslidze, w stadionowej telewizji będzie prezentowana reklama produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten. Kontrakt umożliwia również komunikację z niemieckimi fanami Borussi Dortmund za pośrednictwem social mediów. Planowane są także loterie oraz emisja odcinka specjalnego o produktach firmy U Jędrusia w popularnym programie kulinarnym „Nobby kocht”. Ponadto kontrakt upoważnia do sprzedaży w hali stadionu Borussi Dortmund wybranych produktów marki Krupinski – Polnische Spezialitäten, dzięki czemu każdy kibic będzie mógł poznać i pokochać polskie rarytasy.

Produkty marki Krupinski – Polnische Spezialitäten są już dostępne w niemieckich sieciach handlowych: Rewe, Kaufland, Edeka oraz Buenting, a w najbliższym czasie planowany jest dalszy dynamiczny rozwój sprzedaży na rynku niemieckim.

Firma U Jędrusia została założona w 1979 roku. Firma oferuje szeroki wybór chłodzonych dań garmażeryjnych, dań gotowych, sałatek i surówek. Najpopularniejsze z nich to pierogi, krokiety, kluski śląskie, kopytka, kluski na parze oraz zapiekanki. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA