REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Foncière Euris i Rallye podpisały umowę sprzedaży CH Riviera z funduszem Union Investmemt

Autor: dlahandlu.pl 16 lipca 2015 17:53

15 lipca 2015 Foncière Euris i Rallye podpisały przedwstępną umowę dotyczącą sprzedaży Centrum Riviera w Gdyni z funduszem Union Investment. Datę podpisania ostatecznej umowy sprzedaży wyznaczono na 31 sierpnia br. - poinformowano w komunikacie.

REKLAMA

Wartość transakcyjną nieruchomości ustalono na 291 milionów euro. Kwota ta może ulec zwiększeniu do 300 milionów euro w ramach premii za wypracowany wzrost wyników centrum w ciągu następnych 3 lat, co odpowiada stopie kapitalizacji 5,40 proc.  liczonej od ustabilizowanego poziomu NOI.

Spółka Mayland Real Estate, należąca w 100 proc. do Grupy Casino, deweloper Centrum Riviera, będzie nadal odpowiedzialna za zarządzanie obiektem.

Centrum Riviera jest największym centrum handlowym w dynamicznie rozwijającej się aglomeracji Trójmiasta. Zostało ono otwarte w październiku 2013 roku, mieści 231 lokali obejmujących 70,470 mkw. GLA powierzchni najmu. Największymi najemcami są hipermarket Auchan i kino Helios, a także najliczniejsze w regionie grono marek modowych: Van Graaf, marki grup Inditex i LPP, C&A, H&M i wiele innych.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 14673

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1227248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA