REKLAMA
REKLAMA

Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Autor: dlahandlu.pl 31 października 2013 11:29

Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Wojciech Sala, właściciel Delikatesów Centrum w Sterkowcu mówi, w jaki sposób udaje mu się uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki współpracy z Grupą Eurocash.

REKLAMA

Jakie korzyści daje współpraca franczyzowa z Eurocash w ramach sieci Delikatesy Centrum?

Przystępując do sieci, mogłem liczyć na pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia biznesu - od wyboru najodpowiedniejszej lokalizacji sklepu, przez jego wyposażenie, sprawdzoną koncepcję detaliczną, aż po zaopatrzenie i logistykę oraz marketing. Jednym kliknięciem w systemie mogę zamówić towar. Jedna ciężarówka pozwala uzupełnić mi szybko i sprawnie zapasy. Mogę również rozszerzać swoją ofertę o produkty lokalne. Sieć oferuje mi również gazetkę promocyjną oraz akcje marketingowe. Mam również biznesowego doradcę klienta, który pomaga mnie oraz kierownikowi sklepu w analizie wyników oraz dobraniu najlepszych rozwiązań do zwiększania konkurencyjności mojego sklepu. To, co ważne, to doradca wspiera również kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu, na przykład jak najefektywniej układać towar na półkach. Kompleksowy serwis i wsparcie Eurocashu pomaga mi w prowadzeniu biznesu, samemu byłoby mi znacznie trudniej.

Dzięki czemu udaje się Panu uzyskać przewagę na lokalnym rynku?

Cały czas mam dostęp do niezbędnej wiedzy rynkowej oraz Akademii Umiejętności Eurocash. Dzięki cyklicznym warsztatom i szkoleniom i konferencjom otrzymuję niezbędną wiedzę i wiem jak jeszcze lepiej prowadzić biznes. Również szkolenia w formie e-learningu pozwalają na swobodny dostęp do szerokiego wachlarzu wiedzy i dużej pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów.
Doradca klienta pomaga w analizie wyników sklepu i dobiera optymalne rozwiązania, które pomogą sprzedawać jeszcze lepiej. Otrzymuję wsparcie, jak najlepiej produkty powinny zostać wyeksponowane na półkach, aby przyciągnąć klienta. Doradca wspiera również mojego kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu - nie zawsze muszę być obecny w sklepie. To zdecydowanie ułatwia mi pracę.

Jakie działania zostały podjęte w Pana sklepie, aby zwiększyć rentowność placówki?
W ostatnim czasie mam możliwość udziału w największej w historii polskiego handlu „Megaloterii - po sąsiedzku" Grupy Eurocash. Megaloteria obejmuje 10 000 sklepów franczyzowych Grupy Eurocash. Dzięki ogólnopolskiej kampanii reklamowej w telewizji Delikatesy Centrum są obecne w największych stacjach telewizyjnych. Pomaga ona w zwiększeniu sprzedaży w moich sklepach i zyskaniu przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku, a możliwość wygrania 20 samochodów miesięcznie przyciąga klientów. Dzięki kompleksowemu serwisowi, który dostarcza mi Grupa Eurocash, mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku.

  • Klient 2016-11-10 18:24:19

    Fatalna obsługa, nie miłe sprzedawczynie!!! Właściciel nie widzi co się w jego sklepie dzieje,tam się dziewczyny zmieniają jak rękawiczki!!

  • klient 2016-07-11 12:57:00

    Codziennie robię zakupy w tym sklepie,ale to co się ostatnio wyrabia to przekracza wszelkie granice.Na stoisku mięsnym jedna pani obsługuje ,waży,kroi,nosi więc trochę długo to trwa, a druga powolutku wykłada sobie kiełbaskę zamiast rozładować kilku osobową kolejkę.Jedna kasa czynna ,a końca kolejki nie widać ,miły Pan kasjer co chwilę kroi kawałki ciasta ,a kolejkowiczom nogi wrastają w podłogę ,ale żeby ta podłoga była jeszcze czysta....dzisiaj przy stoisku warzywnym wyglądała jak klepisko,czegoś takiego w żadnym sklepie nie widziałem.Sprzedajecie sprzęt do sprzątania, to czasem też go używajcie.

  • Klient 2016-05-21 17:04:32

    Turawa sklep pada

ZOBACZ WSZYSTKIE (178)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA