Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Autor: dlahandlu.pl 31 października 2013 11:29

Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku

Wojciech Sala, właściciel Delikatesów Centrum w Sterkowcu mówi, w jaki sposób udaje mu się uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki współpracy z Grupą Eurocash.

Jakie korzyści daje współpraca franczyzowa z Eurocash w ramach sieci Delikatesy Centrum?

Przystępując do sieci, mogłem liczyć na pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie prowadzenia biznesu - od wyboru najodpowiedniejszej lokalizacji sklepu, przez jego wyposażenie, sprawdzoną koncepcję detaliczną, aż po zaopatrzenie i logistykę oraz marketing. Jednym kliknięciem w systemie mogę zamówić towar. Jedna ciężarówka pozwala uzupełnić mi szybko i sprawnie zapasy. Mogę również rozszerzać swoją ofertę o produkty lokalne. Sieć oferuje mi również gazetkę promocyjną oraz akcje marketingowe. Mam również biznesowego doradcę klienta, który pomaga mnie oraz kierownikowi sklepu w analizie wyników oraz dobraniu najlepszych rozwiązań do zwiększania konkurencyjności mojego sklepu. To, co ważne, to doradca wspiera również kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu, na przykład jak najefektywniej układać towar na półkach. Kompleksowy serwis i wsparcie Eurocashu pomaga mi w prowadzeniu biznesu, samemu byłoby mi znacznie trudniej.

Dzięki czemu udaje się Panu uzyskać przewagę na lokalnym rynku?

Cały czas mam dostęp do niezbędnej wiedzy rynkowej oraz Akademii Umiejętności Eurocash. Dzięki cyklicznym warsztatom i szkoleniom i konferencjom otrzymuję niezbędną wiedzę i wiem jak jeszcze lepiej prowadzić biznes. Również szkolenia w formie e-learningu pozwalają na swobodny dostęp do szerokiego wachlarzu wiedzy i dużej pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów.
Doradca klienta pomaga w analizie wyników sklepu i dobiera optymalne rozwiązania, które pomogą sprzedawać jeszcze lepiej. Otrzymuję wsparcie, jak najlepiej produkty powinny zostać wyeksponowane na półkach, aby przyciągnąć klienta. Doradca wspiera również mojego kierownika sklepu w utrzymaniu wysokiego jakości serwisu - nie zawsze muszę być obecny w sklepie. To zdecydowanie ułatwia mi pracę.

Jakie działania zostały podjęte w Pana sklepie, aby zwiększyć rentowność placówki?
W ostatnim czasie mam możliwość udziału w największej w historii polskiego handlu „Megaloterii - po sąsiedzku" Grupy Eurocash. Megaloteria obejmuje 10 000 sklepów franczyzowych Grupy Eurocash. Dzięki ogólnopolskiej kampanii reklamowej w telewizji Delikatesy Centrum są obecne w największych stacjach telewizyjnych. Pomaga ona w zwiększeniu sprzedaży w moich sklepach i zyskaniu przewagi konkurencyjnej na lokalnym rynku, a możliwość wygrania 20 samochodów miesięcznie przyciąga klientów. Dzięki kompleksowemu serwisowi, który dostarcza mi Grupa Eurocash, mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pol 2017-06-16 08:46:48

    witam, czy grupa oszukanych jeszcze istnieje? jakiś kontakt?

  • Klient 2017-05-10 21:31:04

    Jestem stałym klientem tego sklepu,do dziewczyn które tam pracują nie mogę powiedzieć złego słowa,zawsze uśmiechnięte i pomocne.Ale od dłuższego czasu zauwazylem,że pracuje tam obcokrajowiec,który śmierdzi alkoholem i to nie pierwszy raz to czułem!!! To skandal,że pracodawca trzyma takiego pracownika!!!Chyba trzeba to zgłosić odpowiednim organom!!!

  • wczasowiczka 2017-05-02 10:23:34

    Przyjeżdżam do Turawy tylko na sezon letni. CHętnie robiliśmy zakupy w Delikatesach. Ale widze tutaj zmiany,które gołym okiem widać. Sklep mało zaopatrzony, puste miejsca na półkach, a zamiast towaru-pajęczyny i kurz.Cen towaru albo nie ma,albo są nieaktualne. To dopiero wychodzi po sprawdzeniu paragonu. Na półkach znajduje się towar przeterminowany!!!co się stało z tym sklepem. Gdzie jest załoga z tego sklepu-to byli naprawdę świetni pracownicy. Teraz ,żeby dowiedzieć się o produkt ,który potrzebuję(zawsze zaprowadzano mnie do regału),teraz pokazują tylko palcem, w którą stronę mam się udać. To skandal.Rozmowy na sklepie między pracownikami, obgadywanie,wulgaryzmy to nie służy temu sklepowi.Rada moja jest taka- zatrudnijcie tych ludzi,którzy pracowali od początku,a wszyscy będą zadowoleni. Widać,że tym pracownikom na pracy nie zależy,są bo są. Szkoda ,że ten sklep tak się marnuje, bo fajnie się tam kiedyś robiło zakupy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (181)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10803

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane