PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Franczyzowa sieć Majster Plus uruchomi 10 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 28 lutego 2012 12:30

Majster Plus - ogólnopolska sieć sklepów franczyzowych z drzwiami, podłogami i materiałami wykończeniowymi w pierwszym półroczu 2012 roku otworzy nowych 10 sklepów.

Większość punktów ma powierzchnię powyżej 250 mkw.  W dobie kryzysu przykładamy większą wagę do zdolności finansowej oraz lojalności wobec naszej sieci. Zależy nam ponadto, aby partner handlował również dodatkowym asortymentem, bowiem z doświadczenia wiemy, że bardzo dobrze sprawdza się koncepcja „shop in shop".- mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik ds. rozwoju sieci franczyzowych sieci Vox. 

Sklepy Majster Plus zlokalizowane są na terenie całego kraju. Najwięcej jest ich w województwach śląskim, wielkopolskim, mazowieckim i małopolskim. Jedne z ostatnich punktów zostały otwarte w Chmielniku, Sulęcinie i Sieradzu, Bielsku-Białej, Dąbrowie, Raciążu i Tuszynie.
Sklepy Majster Plus należą do Składów VOX i działają na rynku od 2007 roku. Specjalnością sklepów jest sprzedaż paneli podłogowych z laminatu i drewna, stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki okiennej drewnianej, listew przypodłogowych, paneli boazeryjnych i parapetów z PCV oraz asortymentu uzupełniającego. Wiele sklepów Majster Plus oferuje dodatkowo inne materiały wykończeniowe takie jak ceramika, terakota, oświetlenie, karnisze. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane