REKLAMA
REKLAMA

Freshmarket uruchamia kolejny market w centrum Warszawy

Autor: dlahandlu.pl 31 lipca 2013 19:17

Trwają przygotowania do otwarcia sklepu Freshmarket w Al. Solidarności róg Żelaznej w Warszawie. Wcześniej w tej lokalizacji działała wypożyczalnia wideo wraz ze strefą W&S Alkohole. Po przeciwnej stronie Al. Solidarności do czerwca 2013 działał Carrefour market, który zamknął placówkę.

REKLAMA
Sieć Freshmarket to sklepy convenience w konwencji deli. Różnią się od sklepów Żabka większą powierzchnią sali sprzedaży oraz bogatszym asortymentem. Każdy sklep ma stoisko Freshcafe z ciepłymi przekąskami,kawą i napojami. W najbliższej okolicy działa 5 sklepów z logo Freshmarket. Najbliższy przy ul. Chłodnej.

W maju Żabka Polska otworzyła 300-tny sklep sieci Freshmarket po przeszło 3 latach działalności. Do końca roku sieć będzie liczyć ponad 400 placówek.

Sieć Freshmarket rozwija się organicznie oraz poprzez przejęcia lokalnych sieci sklepów. W 2012 roku dołączyła do niej pomorska sieć sklepów Zatoka, której placówki zostały przebrandowane i dostosowane do standardów sieci Freshmarket. Ekspansję wspiera także projekt „Sklep za czynsz", w ramach którego właściciele sklepów wynajmują swoje placówki firmie Żabka Polska w zamian za comiesięczny czynsz.

Obecnie sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket liczą łącznie blisko 3 tys. placówek.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA