REKLAMA
REKLAMA

Fresz - nowa sieć sklepów osiedlowych chce zrzeszać 150 podmiotów

Autor: dlahandlu.pl 14 stycznia 2011 15:11

Fresz - nowa sieć sklepów osiedlowych chce zrzeszać 150 podmiotów

We wrześniu 2010 roku powstała spółka Fresz, która organizuje sieć niezależnych sklepów spożywczych w woj. warmińsko mazurskim. Na razie należą do niej 44 placówki. Do końca 2011 roku ma ich być 150, również na terenie woj. podlaskiego.

REKLAMA

- Ekspansja sieci dyskontowych w miastach przybiera takie rozmiary, że niezależne sklepy, które do tej pory były w dobrej kondycji, muszą walczyć o przetrwanie. Dlatego pojawiła się inicjatywa zrzeszenia w większy organizm i podjęcia bezpośrednich negocjacji z dostawcami, które pozwolą na oferowanie w sklepie korzystniejszych cen i przyciągnięcie klientów - wyjaśnia Krzysztof Kasprzyk, prezes spółki Fresz SA.  

Dzięki przystąpieniu do sieci sklepy zyskują dostęp do brandu Fresz, wspólnych akcji marketingowych, niższych cen i oferty produktów pod marką własną. W przyszłości spółka przewiduje przekazywanie udziałów w firmie zrzeszonym w niej sklepom. 

Swoją ofertę organizacja kieruje do niezależnych detalistów, którzy poszukują bardziej efektywnych metod działania na rynku i mają sklepy o powierzchni co najmniej 50 mkw. 

 

  • ex 2013-03-27 00:34:45

    niezła wtopa ten cały fresz 1 ,a gdzie jest fresz 2,fresz 3 itd

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA