REKLAMA
REKLAMA

Gala V Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: www.dlahandlu.pl 11 października 2012 12:33

Grupa PTWP SA, wydawca magazynu "Rynek Spożywczy" oraz serwisów gospodarczych portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, 15 października br. przyzna Nagrody Rynku Spożywczego 2012 i Certyfikaty Dobry Produkt - Wybór Ekspertów. Nagrody zostaną wręczone podczas Gali, która będzie zwieńczeniem pierwszego dnia V Forum Rynku Spożywczego i Handlu.

REKLAMA
W trakcie Gali zostaną wręczone prestiżowe Nagrody Rynku Spożywczego w kategoriach: Lider i Innowacja Rynku Spożywczego. Celem nagród jest wspieranie pozytywnych zmian zachodzących w polskim przemyśle i handlu spożywczym.

W trakcie Gali zostaną również wręczone Certyfikaty „Dobry Produkt - wybór ekspertów", przyznawane przez redakcje magazynu Rynek Spożywczy, serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji. Celem Certyfikatów, przyznawanych w pięciu kategoriach, jest popularyzacja i promocja najlepszych produktów spożywczych.

Gala będzie okazją nie tylko do nagrodzenia wyróżniających się przedsiębiorców, ale także do nawiązania kontaktów, przeprowadzania spotkań i rozmów z dystrybutorami, producentami
i dostawcami w niezobowiązującej atmosferze.

Po uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień odbędzie się bankiet.

Szczegółowe informacje: tel. 32 209 13 03 (pod tym numerem nie jest prowadzona rejestracja).

Prosimy o zabranie wizytówek.

Gala przyznania Certyfikatów Dobry Produkt oraz Nagród Rynku Spożywczego odbędzie się podczas V Forum Rynku Spożywczego i Handlu (zobacz szczegóły).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA