Galeria Amber finalizuje umowę z najemcą części hipermarketowej

Autor: portalspozywczy.pl 2 marca 2011 06:38

Spółka Echo Investment uzyskała decyzję środowiskową dotyczącą budowy Galerii Amber w Kaliszu. To otwiera drogę do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę centrum handlowego.


Echo Investment jest właścicielem 3,5 hektarowej działki w centrum Kalisza u zbiegu ul. Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej. To właśnie tam powstaje Galeria Amber - czterokondygnacyjne centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni 33 tys. mkw. przeznaczonej pod wynajem. W obiekcie znajdzie się 140 sklepów i punktów usługowych oraz kawiarnie i restauracje. Zaplanowano też 7-salowe kino, którego operatorem będzie sieć Helios. Do dyspozycji klientów przewidziano parking na 1170 miejsc.

- O pozwolenie na budowę wystąpimy w marcu i niezwłocznie rozpoczniemy prace. Podpisaliśmy już umowy z kluczowymi najemcami m.in. z sieciami C&A, New Yorker i Rossmann. Finalizujemy również umowy z firmą KappAhl, sklepem elektronicznym i hipermarketem - dodaje Marcin Materny.

Koncepcję architektoniczną Galerii Amber przygotowała renomowana pracownia Bose International Planning and Architecture.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane