REKLAMA
REKLAMA

Galeria Galena z Multikinem

Autor: dlahandlu.pl 13 stycznia 2015 08:46

W Galerii Galena w Jaworznie powstanie 6-salowe Multikino. Kino będzie miało powierzchnię 1200 mkw.

REKLAMA

Galena, powstaje w centrum Jaworzna przy ulicy Grunwaldzkiej w miejscu dawnej kopalni Jaworzno. W Galerii znajdzie się około 100 sklepów i punktów usługowych, w tym: kino, sklepy odzieżowe, obuwnicze, jubilerskie oraz restauracje. Powierzchnia całkowita trzykondygnacyjnej galerii wynosić będzie 74 tys. m.kw, a powierzchnia handlowa ponad 31 tys. m.kw. Dla klientów galerii przewidziano parking na 835 miejsc. Łączny koszt inwestycji to 191,5 mln zł. Komercjalizacją obiektu zajmuje się firma Mayland Real Estate.

P.A. Nova, wykonawca Galerii Galena w Jaworznie dotychczas zrealizował inwestycje handlowo-usługowe: Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu, Miodowa w Kluczborku, Sanowa w Przemyślu, park handlowy w Myszkowie oraz obiekty handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, Ząbkowicach Śląskich, Żorach, Raciborzu i Głuchołazach.

Mayland Real Estate jest deweloperem i zarządcą obiektów handlowych. Firma działa na polskim rynku od 1995 r. jako spółka Grupy Casino. W ciągu ostatnich pięciu lat Mayland oddał do użytku cztery centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie Górniczej, Jantar w Słupsku oraz Rivierę w Gdyni.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA