PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board
REKLAMA
REKLAMA

Galeria Korona nie zagrozi Galerii Echo

Autor: kielce.gazeta.pl 11 maja 2012 14:00

W przyszłym tygodniu zostanie otwarta w Kielcach Galeria Korona. Galeria Echo liczy się z odpływem klientów do konkurencji - podaje gazeta.pl.

REKLAMA
Zdaniem Kariny Krei z firmy CBRE zajmującej się doradztwem na rynku nieruchomości komercyjnych, odczuwalnej dla klienta wojny cenowej pomiędzy centrami nie będzie. Oba projekty są dobrze przygotowane i pozycjonowane. Karina Kreja uważa, że Galeria Korona to obiekt śródmiejski, który będzie przedłużeniem przestrzeni publicznej. Galeria Echo jest nastawiona na nieco innego klienta, rodzinnego i dojeżdżającego na miejsce, często na większe zakupy. Ekspert CBREuważa, że oba obiekty będą mogły sobie dobrze radzić na kieleckim rynku.

 

 • Marta 2012-05-15 17:17:01

  w pierwszej kolejności zwrócę uwagę na ceny i porównam , w drugiej kolejności wezmę pod uwagę dojazd komunikacją miejską . Niestety , zakupy w w Tesco na Świętokrzyskiej robię bardzo sporadycznie i mało ze względu na dojazd a właściwie jego brak . Nie posiadam auta. Najczęściej większe zakupy robię w Lidlu, bo mam pieszo niedaleko.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
 • Max

  4,98

 • Śr

  3,29

 • Min

  2,32

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 6884

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA