REKLAMA
REKLAMA

Galeria Kutno przyjmie klientów w 2013 roku

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2011 10:46

Do końca 2012 roku w Kutnie, przy ul. Tadeusza Kościuszki powstanie nowa galeria handlowo - usługowa. Będzie to największy obiekt tego typu w promieniu 50 kilometrów.

REKLAMA

Jednokondygnacyjna Galeria Kutno składać się będzie z 3 dużych sklepów, w tym oferujących asortyment budowlany, produkty spożywcze i elektroniczne oraz galerii handlowej o łącznej powierzchni najmu około 18 tysięcy mkw. Klienci będą mogli również skorzystać z parkingu z 550 miejscami postojowymi. Inwestycja powstanie od podstaw, na dotychczas niezagospodarowanym terenie.

Do realizacji inwestycji powołano spółkę celową - Galeria Kutno Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Od 2010 roku właścicielem 100 proc. jej udziałów jest UNIBEP S.A. Za obsługę developerską Galerii Kutno odpowiadać będzie Unidevelopment. Spółka nawiązała współpracę z firmą Cushman & Wackefield, która wesprze ją w zakresie komercjalizacji inwestycji.

Budowa Galerii Kutno rozpocznie się pod koniec br. roku, a zakończy w IV kwartale 2012 roku. Inwestor planuje, że na początku 2013 roku galeria zostanie otwarta dla klientów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12967

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA