REKLAMA
REKLAMA

Galeria Mazovia ma nowego właściciela

Autor: www.dlahandlu.pl 13 czerwca 2014 09:54

Spółka CBRE Global Investors, działająca na rynku nieruchomości inwestycyjnych, ogłosiła nabycie centrum handlowego "Galeria Mazovia" w Płocku od inwestora prywatnego.

REKLAMA

Galeria Mazovia, otwarta w 2010 r. jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w Płocku, oferującym ok. 28.485 mkw. powierzchni najmu brutto. W obiekcie znajduje się ponad 120 lokali handlowych, w tym także restauracje, punkty usługowe, centrum fitness oraz plac zabaw dla dzieci. Głównymi najemcami są: Media Markt, Piotr i Paweł, Zara, H&M, Reserved oraz Go Sport. Obiekt oferuje parking podziemny na 670 samochodów. Nieruchomość mieści się przy ul. Wyszogrodzkiej 127 w Płocku, mieście leżącym w Polsce Centralnej, liczącym 123,000 mieszkańców.

Piotr Kaszyński, Partner, dyrektor Grupy Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: - Nabycie Galerii Mazovia świadczy o rosnącym zainteresowaniu inwestorów rynkiem nieruchomości handlowych w miastach średniej wielkości. Silna pozycja handlowa obiektu, jego renoma oraz lokalizacja w jednym z najbogatszych miast Polski sprawiają, że jest to doskonały produkt inwestycyjny.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12735

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA