PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Galeria Narew w Łomży może powstać jeszcze w tym roku

Property News 28 czerwca 2012 13:58

Przedstawiciele inwestora mają nadzieję, że wcześniejsze opóźnienia nie wpłyną zasadniczo na finalne oddanie obiektu do użytku - dowiedział się portal propertynews.pl.

Jak informuje Henryk Rytwiński Leasing&Development Director, przerwa w pracach budowlanych, związana z oczekiwaniem na wszystkie pozwolenia, pozwoliła bardziej skupić się na procesie komercjalizacji obiektu. - W tej chwil wynajęte jest 84 proc. powierzchni Galerii. W ostatnich dniach wznowiliśmy prace budowlane przy obiekcie, a w pierwszej połowie lipca zamierzamy również rozpocząć działania związane z rozwiązaniami komunikacyjnymi - wyjaśnia.

Kilkumiesięczne opóźnienia były spowodowane brakiem odpowiednich pozwoleń. Wynikały one m.in. ze zmiany projektu konstrukcji obiektu oraz zmianą koncepcji umiejscowienia Castoramy.

Według pierwotnych założeń Castorama miała znaleźć się wewnątrz galerii. Market budowlany powstanie jednak na zewnętrz obiektu.

W tej chwili Galeria jest skomercjalizowana w 84 proc. Umowy najmu udało się podpisać m.in. z markami Real, Castorama, H&M oraz siecią Cinema Lumiere. Firma DTZ, która zajmuje się komercjalizacją obiektu, prowadzi także kolejne negocjacje z potencjalnymi najemcami. Ostateczną listę najemców poznamy prawdopodobnie jeszcze w te wakacje.

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 100 000 mkw., z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere).

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane