REKLAMA
REKLAMA

Galeria Olimpia chce pozyskać najemców wśród lokalnych przedsiębiorców

Autor: Dziennik Łódzki 30 kwietnia 2012 08:55

W bełchatowskiej Galerii Olipia znajdzie się 75 punktów na 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowych. Całość rusza w listopadzie tego roku, a lokale zostały już w zasadzie jedynie dla lokalnych przedsiębiorców - informuje "Dziennik Łódzki".

REKLAMA

Przedstawiciele Echo Investment, spółki budującej galerię przy ul. Kolejowej spotkali się z lokalnymi kupcami i tymi przedsiębiorcami, którzy szukają miejsca dla swojej działalności. Zdaniem inwestora, punkty należące do lokalnych firm stanowią o charakterze danego obiektu. Tak jest w kieleckiej galerii Echo, gdzie właśnie sklepy lokalnych kupców są jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów.

Wiadomo też, że w Bełchatowie do wzięcia nie zostało wiele. Duże i średnie powierzchnie są już rozdysponowane. Na 85 procent powierzchni są już podpisane umowy, dla kilku kolejnych procent dopinane są porozumienia z kolejnymi najemcami.  Część, w której ma być Tesco Express jest już oddana w ręce tego hipermarketu. Pozostały małe lokale, ale tak dobrane, że powinny odpowiadać właśnie lokalnym przedsiębiorcom - czytamy w "DzŁ".

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA