Galeria Pomorska powiększy się o 10 tys. mkw.

Property News 17 lipca 2012 11:07

Resolution Property, właściciel Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy wyznaczył firmę cPM na Development Managera rozbudowy centrum. Obiekt ma powiększyć się o dodatkowe 10 tys. mkw.

Resolution Property nawiązało również współpracę z innymi firmami, które będą zaangażowane w rozbudowę Galerii Pomorskiej. Jest to m.in. toruńskie biuro architektoniczne Atelier oraz Environ - doradca w zakresie ochrony środowiska. Oprócz nich przy projekcie pracować będą firmy takie jak Colman Architects (koncepcja i projekt architektoniczny), Buro Happold (inżynieria techniczna, konstrukcyjna i elektryczna) oraz Jones Lang LaSalle (komercjalizacja nowej części).

 

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria, wraz
z Hipermarketem Carrefour oraz 100 sklepami takimi jak H&M, Reserved, Cubus, Claire's Smyk, Empik, KappAhl, Takko, CCC, Douglas, Rossmann, Delta Sport, RTV Euro AGD, KFC oraz McDonald's, położona jest przy ul. Fordońskiej 141.

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11170

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane