REKLAMA
REKLAMA

Galeria Pomorska powiększy się o 10 tys. mkw.

Property News 17 lipca 2012 11:07

Resolution Property, właściciel Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy wyznaczył firmę cPM na Development Managera rozbudowy centrum. Obiekt ma powiększyć się o dodatkowe 10 tys. mkw.

REKLAMA
Resolution Property nawiązało również współpracę z innymi firmami, które będą zaangażowane w rozbudowę Galerii Pomorskiej. Jest to m.in. toruńskie biuro architektoniczne Atelier oraz Environ - doradca w zakresie ochrony środowiska. Oprócz nich przy projekcie pracować będą firmy takie jak Colman Architects (koncepcja i projekt architektoniczny), Buro Happold (inżynieria techniczna, konstrukcyjna i elektryczna) oraz Jones Lang LaSalle (komercjalizacja nowej części).

 

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy, otwartym w kwietniu 2003 roku. Galeria, wraz
z Hipermarketem Carrefour oraz 100 sklepami takimi jak H&M, Reserved, Cubus, Claire's Smyk, Empik, KappAhl, Takko, CCC, Douglas, Rossmann, Delta Sport, RTV Euro AGD, KFC oraz McDonald's, położona jest przy ul. Fordońskiej 141.

Więcej na propertynews.pl


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA