REKLAMA
REKLAMA

Galeria Solna już pod dachem. Obiekt jest wynajęty w 80 proc.

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 12 grudnia 2012 10:15

11 grudnia odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Galerii Solnej w Inowrocławiu. W tradycji budowlanej oznacza ona zakończenie prac związanych z wykonaniem konstrukcji obiektu. Do końca grudnia Inwestor zakończy stan surowy zamknięty obiektu i przystąpi do prac wykończeniowych.

REKLAMA

Rozpocznie się także przekazywanie lokali poszczególnym najemcom. Obiekt zostanie otwarty w II kwartale przyszłego roku. W uroczystości wzięli udział najważniejsi przedstawiciele miasta, m.in Prezydent Miasta Ryszard Brejza, wiceprezydenci, reprezentanci inwestora - spółki ACE 1, generalnego wykonawcy firmy ERBUD, a także firmy związane z procesem inwestycyjnym oraz media.
- Uroczystość zawieszenia wiechy na Galerii Solnej jest dla nas niezwykle ważnym momentem - mówi Arne Bongenaar, dyrektor zarządzający Acteeum Group - współinwestora Galerii Solnej - To symboliczne zakończenie głównej fazy budowy potwierdza, że prace nad galerią przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem, co dla wynajętego już w 80% projektu ma ogromne znaczenie. Po terminowym przekazaniu do wykończenia lokalu Tesco jesteśmy gotowi na przekazanie powierzchni kolejnym kluczowym najemcom. - podkreśla Bongenaar.

Galeria Solna powstaje na działce o powierzchni 10 ha w najbardziej zurbanizowanej części Inowrocławia i będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-usługowym w mieście.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13514

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA