REKLAMA
REKLAMA

Gazetki promocyjne ABR SESTA na smartfonach MOBIT GS1

Autor: produkty 21 listopada 2012 09:58

Gazetki promocyjne ABR SESTA na smartfonach MOBIT GS1

Instytut Logistyki i Magazynowania - GS1 Polska we współpracy z ABR SESTA przygotował nowe rozwiązanie dla konsumentów, które, pozwala porównywać ceny produktów za pomocą telefonu komórkowego. Dostępność gazetek reklamowych w aplikacji MOBIT GS1 umożliwi po zeskanowaniu kodu kreskowego produktu sprawdzenie jego ceny w innych sklepach (ponad 160 sieci handlowych monitorowanych przez ABR SESTA).

REKLAMA
MOBIT GS1 dzięki agregacji wielu źródeł danych pozwala w krótkiej chwili, pozyskać konsumentowi wiedzę na temat cen czy opinii o produkcie, dostępnych zarówno w handlu tradycyjnym jak i elektronicznym, oszczędzając w ten sposób czas oraz pomagając podjąć dobre decyzje zakupowe. Wykorzystanie technologii mobilnych otwiera w praktyce nowe kanały komunikacyjne dla firm. Za pomocą telefonu dystrybutor może udostępnić konsumentów wiele interesujących treści np: porady, instrukcje, fanpage oraz wiele innych danych niedostępnych wprost z opakowania.
„Dzięki aplikacji MOBIT GS1 liczymy na poszerzenie współpracy z sieciami handlowymi, gdyż produkt z ceną w gazetce pojawi się na smartfonach tylko i wyłącznie wtedy, kiedy będzie miał zweryfikowany kod EAN w bazie danych ABR SESTA/ILIM. Obecnie posiadamy w bazie już ok. 80 000 produktów z kodami EAN". - wyjaśnia Marcin Dobek, wiceprezes ABR SESTA.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA