REKLAMA
REKLAMA

Gdański E.Leclerc sprofiluje ofertę zgodnie z oczekiwaniami klientów

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2016 13:32

E.Leclerc w Gdańsku realizuje zapoczątkowany w 2014 roku, program konsultacji
z klientami. Hipermarket po raz kolejny zaprosił grupę reprezentatywną do podzielenia się opiniami, wrażeniami i sugestiami na temat funkcjonowania sklepu.

REKLAMA

Okrągły Stół  to płaszczyzna do zdobycia wiedzy i orientacji, jak E.Leclerc jest postrzegany, co jeszcze może usprawnić a co działa bez zastrzeżeń.

Pomysł Okrągłego Stołu oparty jest na systematycznych spotkaniach z klientami, których celem jest zdobycie wiedzy na temat postrzegania przez nich gdańskiego hipermarketu. Konsultacje dotyczą takich tematów jak: ogólny wizerunek sklepu, jakość obsługi, analiza poszczególnych działów, trafność reklamy oraz oferty promocyjnej. W ramach konsultacji, każdy uczestnik otrzymuje do degustacji produkty Wiodącej Marki, które ocenia wypełniając krótką ankietę.

Spotkania w gdańskim E.Leclerc będą realizowane w 4 turach. W każdym, weźmie udział około
10-ciu osób znających hipermarket, robiących w nim regularnie zakupy. Uczestnicy konsultacji będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wskazać obszary wymagające dopracowania. Zdobyta wiedza pozwoli kadrze zarządzającej stworzyć plan usprawniający pracę sklepu, tak, aby jeszcze bardziej dopasować ofertę do potrzeb klientów. Tegoroczne spotkania Okrągłego Stołu będą dotyczyć głównie działów: Ryby, Produkty. Spożywcze, Gospodarstwo Domowe oraz Piekarnia i Cukiernia.

E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo już od 1995 roku, sieć super i hipermarketów jest stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców.  Obecnie zatrudnia ok. 4 700 pracowników w 43 sklepach znajdujących się w 41 miastach na terenie 16 województw. Wszystkie sklepy marki Billa zakupione w 2010 roku od Rewe Group są obecnie niezależnie działającymi spółkami zarządzanymi przez polskich przedsiębiorców.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13208

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA