REKLAMA
REKLAMA

Gellwe rozdaje pieniądze w promocji konsumenckiej

Autor: pr 3 listopada 2011 10:51

W ramach wielkiej promocji konsumenckiej marka Gellwe będzie nagradzać gotówką zakupy wybranych produktów. Ogólnopolska promocja we wszystkich kanałach sprzedaży rusza już 10 listopada i trwać będzie aż do marca przyszłego roku.

REKLAMA
Promocją objęty jest szeroki wachlarz produktów szczególnie chętnie wybieranych przez konsumentów. Wśród nich znajdują się m.in. dwa ciasta z linii wadowickiej, tj. Wadowickie Kremówki Papieskie na jasnym i ciemnym cieście oraz Wadowickie Ciasto Czekoladowe, Piernik Krakowski, galaretka truskawkowa, cytrynowa i pomarańczowa, a także dodatki takie, jak proszek do pieczenia, cukier wanilinowy czy żelatyna.

Mechanizm promocji jest prosty: konsumenci kolekcjonują naklejki z promocyjnych produktów Gellwe, na których wydrukowane są kwoty (PLN), sumują je i gdy suma wyniesie wielokrotność tysiąca PLN (1000-10 000 zł), wygrywają gotówkę wypłacaną przelewem na konto. Jeśli suma uzbieranych kwot nie jest dokładną wielokrotnością tysiąca złotych, konsumenci grają dalej. Mogą grać dalej również wówczas, gdy zgłoszą wygraną, ponieważ jedynym ograniczeniem promocji jest okres jej trwania (10.11.2011-09.03.2012).

W okresie przedświątecznym promocja zyska dodatkowe wsparcie ATL w punktach sprzedaży. Jej regulamin wraz z kalkulatorem pomocnym w sumowaniu kwot dostępny jest na stronie www.gellwe.pl

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12382

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA