REKLAMA
REKLAMA

Gellwe wspiera sprzedaż konkursem

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2012 12:40

Marka Gellwe uruchomiła konkurs konsumencki, w którym należy kupić produkt Gellwe z naklejką promocyjną i przysłać przepis na swoje ulubione ciasto lub deser z wykorzystaniem tego lub innych produktów Gellwe.

REKLAMA

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i prowadzony jest we wszystkich kanałach sprzedaży dla ciast i kremów do ciast, m.in. Wadowickich Kremówek Papieskich, Karpatki, Babki Cytrynowej, Piernika Krakowskiego, Czarnego Lasu, Babeczek mocno czekoladowych i Tiramisu. Promocyjne produkty zaopatrzone są w dobrze widoczne żółte naklejki informujące o zasadach konkursu.

Promocja konkursowa trwać będzie aż do 31 grudnia br. Do wygrania co miesiąc będzie sprzęt gospodarstwa domowego (roboty kuchenne Kenwood, miksery z misą Elektrolux i ekspresy do kawy na kapsułki Krups) oraz zestawy produktów Gellwe do przygotowywania domowych ciast i deserów.

Nagrodą główną jest bon o wartości 5 tysięcy złotych na dwuosobową wycieczkę do Watykanu. Dodatkowo, cztery najciekawsze przepisy opublikowane zostaną w marcowym numerze miesięcznika „Przyślij przepis".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA