REKLAMA
REKLAMA

Gemini może budować centrum handlowe w Tychach

Autor: gazeta.pl 20 grudnia 2013 11:13

Rada Miasta w Tychach uchwaliła miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na budowę obiektów handlowych przy ul. Towarowej - donosi gazeta.pl. Oznacza to, że Gemini może starać się o rozpoczęcie budowy nowego centrum handlowego.

REKLAMA
Do tej pory budowa obiektu była blokowana m.in. przez Tesco.

W tym momencie Gemini nie ujawnia szczegółów związanych z realizacją inwestycji. Wiadomo jedynie, że w obiekcie znajdzie się łącznie 50 tys. mkw. powierzchni handlowej. Zgodnie z informacjami portalu gazeta.pl, budowa projektu ma rozpocząć się jesienią 2014 roku.

Inwestycja Gemini miałaby powstać w pobliżu hipermarketu Tesco oraz budynków zajmowanyh przez Staurn i Obi.

Gemini Holdings to krakowska firma, która od dwudziestu lat działa na polskim rynku deweloperskim. Historia firmy rozpoczęła się w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski. Przełomowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych przez spółki należące do Gemini Holdings. W portfolio znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała otwarty w maju 2009 r. i Gemini Park Tarnów otwarty w sierpniu 2010 r.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA