REKLAMA
REKLAMA

Grillowa akcja marek Knorr i Hellmann's

Autor: pr 19 kwietnia 2016 14:12

Grillowa akcja marek Knorr i Hellmann's

Wraz z rozpoczęciem sezonu grillowego startuje akcja „3 kroki do idealnego grilla”, będąca wspólną inicjatywą Knorr i Hellmann’s - dwóch marek kulinarnych należących do firmy Unilever.

REKLAMA

Akcja zachęca, by przygotować się na sezon grillowy i zaopatrzyć się w produkty niezbędne do przygotowania znakomitych dań z grilla.

- Koncept 3 kroków odnosi się do 3 kategorii produktów stanowiących komplementarną ofertę na sezon grillowy, w tym: przypraw i sosów sałatkowych Knorr oraz ketchupów i dressingów Hellmann’s, które umożliwią nam przygotowanie doskonałych w smaku potraw. Cała akcja uzupełniona została o inspirujące przepisy i porady, które znajdziemy na stronie: www.grill.pl” - mówi Jacek Jabłoński, Brand Manager firmy Knorr.

Miłośników smacznego, aromatycznego i soczystego mięsa zainteresuje nowa - Przyprawa do grilla Knorr. Jej receptura oparta jest na kompozycji 11 starannie dobranych ziół i przypraw, których smak i aromat udoskonali polędwiczki z grilla, piersi z kurczaka czy soczyste kawałki karkówki.

Akcja „3 kroki do idealnego grilla” komunikowana będzie poprzez kanały internetowe, w tym dedykowaną stronę www.grill.pl, oraz prasowe, przede wszystkim przy pomocy specjalnie przygotowanych przepisów i porad, które ułatwią przygotowywanie znakomitych dań z grilla.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA