REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Groszek i Milea napędzają sprzedaż promocjami, wkrótce kolejne otwarcia

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 lipca 2010 09:52

- Pierwsze półrocze tego roku nie było dla handlu łatwe. Za nami nadzwyczaj chłodny kwiecień i maj. Pogoda nie stwarzała zbyt wielu okazji do wypoczynku na świeżym powietrzu i weekendowych wypraw, a to przełożyło się na sprzedaż takich kategorii jak napoje, piwo i lody. Do tego doszła żałoba narodowa oraz powódź, które zdecydowanie nie sprzyjały konsumpcji - mówi Dariusz Bożek, prezes zarządu Detal Koncept.

REKLAMA

Dla franczyzowych sieci Groszek i Milea pierwsze półrocze tego roku było jednak w miarę udane. Sprzedaż napędzały promocje oraz konkursy i loterie. - Ambitnie podchodzimy do drugiej połowy roku. Stawiamy na dalszy rozwój organizacji  i tworzenie innowacyjnych narzędzi handlowo-marketingowych. Wspólnie z naszymi franczyzobiorcami planujemy uruchamiać kolejne placówki pod szyldem Groszek i Milea.

Sklepy franczyzowe mogą pochwalić się 25 proc. dynamiką sprzedaży netto rok do roku. W najbliższym czasie otworzymy sklepy w miejscowościach takich jak: Dwikozy (świętokrzyskie), Rytro (małopolskie) i Stara Kiszewa (pomorskie).

W przypadku konceptu Groszek obecnie przygotowujemy się do obchodów 10-lecia sieci. W całym kraju w ramach tego konceptu działa już ponad 1100 placówek i ciągle przybywa nowych.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,65

  • Śr

    3,26

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16019

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA