REKLAMA
REKLAMA

Groszek loterią ściąga klientów do sklepów

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2016 12:22

Sieć Groszek rusza z loterią, w której do wygrania jest 10 skuterów Zipp Lavissa 125, 20 zestawów multimedialnych (laptop + drukarka) oraz 30 czytników e-book Kindle.

REKLAMA


Loteria potrwa przez cały wrzesień. Każdego dnia rozlosowany zostanie czytnik e-book Kindle. Raz w tygodniu odbędzie się losowanie zestawów multimedialnych, natomiast w wielkim finale rozlosowanych zostanie 10 skuterów Zipp.
 Aby wziąć udział w losowaniu należy zrobić zakupy za min. 15 zł, w tym dokonać zakupu min. jednego produktu partnera akcji, a następnie zarejestrować paragon za pomocą SMS’a (na nr 70908 o treści GROSZEK.nr paragonu) lub za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie www.loteriagroszek.pl.
Każdy konsument może wysłać dowolną ilość zgłoszeń pod warunkiem każdorazowego spełnienia kryteriów udziału w loterii. Dowodem uprawniającym do odbioru nagrody będzie paragon z numerem, który został podany na zgłoszeniu.

Akcję będą wspierać działania reklamowe w ogólnopolskiej prasie (Super Expres, Fakt), internecie, gazetkach Groszek oraz za pomocą materiałów POS w sklepach. Obsługą loterii zajmuje się agencja marketingowa Smolar, która jest również odpowiedzialna za kreację graficzną akcji.

Groszek to marka należąca do Grupy Eurocash.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA